slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3
slideshow 3

VŠECHNY SOUTĚŽE JSOU POZASTAVENY!

PF 2021

Pozastavení soutěží!

VV ČKA rozhodl o okamžitém pozastavení soutěží od 9. 10. 2020.

Vzhledem k masivnímu šíření nákazy a řadě hlášených problémů hráčů v souvislosti přímo s nemocí, pozitivní nákazou, karanténou či trasováním rozhodl VV ČKA o okamžitém pozastavení mistrovských soutěží na všech úrovních, tedy samozřejmě i v regionech.

Utkání, která se právě hrají, je samozřejmě možné dohrát. Opatřeni jsou zatím vyhlášena na dva týdny, takže předběžně počítejme s pokračováním od 26. 10. 2020. Dále se bude postupovat dle aktuálních rozhodnutí vlády ČR.

Aktuální výsledky 03.10.2020

Po dvoutýdenní pauze se v sobotu 3. října kuželkáři z Luhačovic znovu objevili na drahách. Vydali se na dalekou cestu do Prahy, na zápas proti KK Slavoj Praha. Luhačovice se v tomto zápase musely obejít bez opor Mrlíka a Markuse. Kluci se tak stali jedním z nejmladších družstev, které kdy nastupovalo v Interlize.
 
Svou premiéru mezi „elitou“ si v dresu Luhačovic odbyl Jakub Pekárek. Bohužel po nevyrovnané a nesoustředěné hře porazil slabých 527 kuželek a soupeři Kudějovi lacině odevzdal body. Divílek, který nastoupil proti Pavlíkovi, začal první dráhu vítězně. Na zbylých třech však za svým soupeřem zaostal. Prohrál o 20, shodil 553 kuželek. Oproti předchozím utkáním byly ale na Michaelově hře vidět jisté pokroky.
 

Upravené rozlosování Interligy

Kuželky Kolíky, Americké Kuželky, Bílá, Úder, Kolík
 
Nové, upravené rozlosování Interligy najdete ZDE.
 
Úprava spočívá v tom, že na podzim jsou naplánovaná vzájemná utkání družstev z obou zemí mezi sebou (celkem 69 utkání i s těmi již odehranými). Na jaro pak vzájemná utkání "mezinárodní" (celkem 63 utkání).

Jak bude pokračovat Interliga?

Vážení sportovní přátelé,

vzhledem k současné situaci a vydaným restriktivním opatřením slovenského Úřadu veřejného zdraví není v tuto chvíli možné pokračovat v Interlize podle aktuálního rozlosování. Celé 3. kolo, které se mělo hrát tento víkend, tedy 19. 09. 2020 se odvolává.
 
Operativně se řeší upravení losu tak, aby se mohla pořádat vzájemná utkání družstev z jedné země. Přepracovaný los bude k dispozici nejpozději v neděli 20. 09. 2020. 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer