19. 04. 2020 - Sezóna 2019/2020 ukončena - veškeré výsledky anulovány. 

Děkujeme všem fanouškům a příznivcům Luhačovských kuželek. Těšíme se na vás ve zdraví v nové sezóně!

 
 

Aktuální výsledky 16.3.2019

Interliga 20. kolo

V tomto kole jsme zajížděli na kuželnu dalšího slovenského soupeře a to do Sučan. 

Domácí bojující o udržení v Interlize postavili nejsilnější sestavu, naše družstvo, které v závěru sezóny postihují drobné zdravotní problémy, muselo nastoupit se čtyřmi juniory. V první dvojici se nedařilo Molkovi a jeho výkon 527 zajistilo soupeři pohodlný náskok 43 kuželek. Vaněk, který nastupoval s nedoléčeným zraněním, podlehl svému soupeři o 11 kuželek a domácí vycítili velkou příležitost k získání důležitých bodů. V prostřední dvojici vybojoval Mrlík cenné vítězství a získal bod pro naše družstvo, Juřík těsně podlehl nejlepšímu hráči domácích a diváci již slavili. Jenže my jsme měli v rukávu rozhodující trumf v Goreckém, kterému tentokrát zdárně sekundoval Lekeš. Oba své soupeře přehráli, Gorecký sám vymazal náskok domácích /70 kuželek/, a Lekeš přidal dalších dvacet a rozhodli o zisku bodů pro naše družstvo.

 

2.KLŽ

HKK Olomouc - TJ Sokol Luhačovice  2:6  3066:3128

Naše ženy po sympatickém výkonu porazily domácí družstvo a upevnily si 4.příčku v tabulce. Nejvyšší výkony dosáhly Monika Hubíková 550 a Hana Konečná 528.

 

Jmdivize

"B" - KK Orel Ivančice  7:1  3139:3104

O jasné vítězství našeho "béčka" se postarali svými výkony Kunc 547 a Máčalík 538.   

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer