19. 04. 2020 - Sezóna 2019/2020 ukončena - veškeré výsledky anulovány. 

Děkujeme všem fanouškům a příznivcům Luhačovských kuželek. Těšíme se na vás ve zdraví v nové sezóně!

 
 

Aktuální výsledky 13.4.2019

 22. kolo

K poslednímu zápasu letošního ročníku jsme vyjížděli na kuželnu TJ Sokola Husovice. Ve hře bylo druhé místo a stříbrné medaile. Utkání jsme začali velmi dobře, Molek sehrál vyrovnaný souboj s Vymazalem, Markus jasně přehrál Škoulu, stejně jako Gorecký s Lekešem své soupeře, Hendrycha se Šimkem. Jenže v posledních dvojicích přišel zlom, zraněné koleno zradilo Vaňka a po 65 hodech místo něho nastoupil Juřík, který bohužel tlak od Ryby neustál, soupeři se podařilo získat bod a smazat náskok v poražených kuželkách. Mrlík vybojoval bod vítězstvím nad Mazurem, a tak zápas skončil remízou 4:4. No a jelikož Rokycany zvítězily na kuželně mistra, putují tak stříbrné medaile na západ Čech, my se letos musíme spokojit s bronzovými.

2.KLŽ

Jiskra Otrokovice - TJ Sokol Luhačovice  3:5 

Ženy v posledním kole zvítězily na otrokovické kuželně hlavně díky výkonům Hany Krajíčkové /590/ a Šárky Novákové /569/, které své soupeřky jasně přehrály a získaly potřebné body za poražené kuželky.

 

Jmdivize

V souboji "B" družstev zvítězilo naše nad domácím Mistřínem 5:3, hlavně díky velmi dobrým výkonům Jirky Konečného a Hvozdenského, kteří porazili 609, respektive 571 kuželek, třetí bod získal Čanda.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer