19. 04. 2020 - Sezóna 2019/2020 ukončena - veškeré výsledky anulovány. 

Děkujeme všem fanouškům a příznivcům Luhačovských kuželek. Těšíme se na vás ve zdraví v nové sezóně!

 
 

Aktuální výsledky 08.02.2020

 

Nervy drásající – i tak můžeme popsat utkání 14. kola Interligy.  Na prvním domácím zápase jarní části jsme přivítali úřadující mistry z Podbrezové.

První nához  v 14:00 odstartoval Markus proti Tepšovi, kterému se tentokrát na naší kuželně moc nedařilo. Se svým výsledkem 591 rozhodně nebyl spokojený. Markus toho využil v náš prospěch a s 619 shozenými kuželkami Tepšu porazil. Molek, který se postavil proti Vadovičovi, bod pro družstvo nezískal. Chybělo mu k tomu 26 kuželek.

Druhá „runda“ přinesla velké překvapení pro všechny. Juřík totiž svým výkonem dokázal porazit Kyselicu o 36 kuželek. Pro družstvo to byl velmi cenný bod. A pro Juříka motivace k tomu, že kvality pro hru v Interlize rozhodně má  - byť s výkony občas bojuje. Nejlepším domácím hráčem tohoto kola a zároveň nejlepším hráčem celého utkání se stal Gorecký, který výkonem 626 shozených kuželek zkušeně porazil Pašiaka. 

Poslední dvojicí, která se za nás na dráhu postavila, byl Mrlík s Lekešem. V tu chvíli začal nelítostný boj – šlo o každou kuželku, každý jeden hod rozhodoval. Emoce cloumaly všemi, kteří na kuželně byli. I když se Lekešovi ani Mrlíkovi proti Nemčekovi a Čaličovi prosadit nepodařilo, na výhru to stačilo. 9 kuželek – to je číslo, které nakonec rozhodlo o našem vítězství. Podbrezovou jsme porazili v poměru 3558:3549 shozených kuželek.

S ohledem na výsledky Podbrezové se dá říct, že tato výhra byla pro nás spíš příjemným překvapením. O to více si jí vážíme a ceníme. Zápasů je před námi ještě dost. A pokud ke hře přistoupíme tak, jako tomu bylo v tomto utkání, můžeme tím výrazně napravit svoji ne příliš úspěšnou podzimní část.

Děkujeme všem fanoušků a budeme se na vás těšit na dalším domácím zápase, 22. 02, v 13:45 proti KK Slavoj Praha. 

 

Kristýna Kozubíková

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer