19. 04. 2020 - Sezóna 2019/2020 ukončena - veškeré výsledky anulovány. 

Děkujeme všem fanouškům a příznivcům Luhačovských kuželek. Těšíme se na vás ve zdraví v nové sezóně!

 
 

Aktuální výsledky 15.02.2020

 V 15. kole Interligy se družstvo z Luhačovic vydalo do Brna na dráhy kuželny v Husovicích.

Zápas zahájil Mrlík, který se na dráze potrápil, ale bod proti Rybovi uhrát dokázal. Molek se Škoulovi lepil na paty, ale po nevyvedené 3. dráze mu Škoula odskočil o 33 kuželek. Na 4. dráze se Molek sice rval jako lev, ale ani to mu nestačilo k zisku bodu. Ten bral domácí hráč.

Juřík bohužel nenavázal na úspěch minulého zápasu, a proto šel oprávněný bod domácímu Šimkovi. Atraktivní podívanou pro fanoušky naopak nabídla dvojice Gorecký vs. Hendrych, kteří mezi sebou vedli vyrovnaný souboj. Nakonec se ale štěstí stejně přiklonilo na stranu hostí a bod pro družstvo získal Gorecký, kterému se podařilo shodit 628 kuželek.

Třetí nához patřil Markusovi postavenému proti Vymazalovi. Markus nastupoval se zraněním ruky, což bylo viditelné zejména při hře na první dráze. Zlom nastal na druhé dráze. Markusovi se podařilo dostat Vymazala pod tlak, kdy využil jeho zaváhání a náskok si udržel až do úplného závěru hry. Svým výkonem 629 shozených kuželek se nakonec stal nejen nejlepším Luhačovským hráčem utkání, ale také nejlepším hráčem celého zápasu. Výbornou hru předvedl i Lekeš proti Mazurovi a díky tomu se hostujícímu týmu z Luhačovic podařilo uhrát remízu. Vzdálená ale nebyla ani výhra, do té Luhačovjanům chybělo 17 kuželek.

Vyrovnaný boj přinesl další vlnu emocí, nervů a hlavně cenný bod. Znepokojující je ale počet chyb (17), které Luhačovice měly. V zápase tyto zbytečně ztracené hody chybí, zejména teď, kdy je tabulka vyrovnaná a hraje se o každý bod.

Jedno z velmi důležitých utkání se chystá na sobotu 22. 02. 2020, kdy budou Luhačovice hostit KK Slavoj Praha, jež je posledním českým týmem v Interligové tabulce. Chybí jim jediný bod k dorovnání Luhačovic. Přijďte proto domácí tým podpořit. Bude to potřeba. Startuje se v 13:45.   

Kristýna Kozubíková

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer