19. 04. 2020 - Sezóna 2019/2020 ukončena - veškeré výsledky anulovány. 

Děkujeme všem fanouškům a příznivcům Luhačovských kuželek. Těšíme se na vás ve zdraví v nové sezóně!

 
 

Aktuální výsledky 22.02.2020

 

Hořkým zklamáním bylo pro domácí Luhačovice 16. kolo Interligy. Na kuželnu přijeli soupeři z KK Slavoj Praha, kteří byli do tohoto zápasu posledním českým týmem Interligové tabulky.

 
Na základě oboustranné domluvy utkání startovalo již v 13:45. V prvním náhozu se setkal Markus s Pavlíkem a Molek se zkušeným matadorem Gartusem. Bohužel se ani jednomu z domácích hráčů nepodařilo získat bod pro družstvo. I když Markus v celkovém součtu shodil o 9 kuželek víc, bod se mu povedlo uhrát pouze na jedné dráze. Molek sice uhrál dráhy dvě, ale v počtu shozených kuželek nad Gartusem dalece zaostal.
 
Ani Juřík svým výkonem domácím moc nepomohl. Dlouho se ve své hře hledal. Soupeř Koubek ale na nic nečekal. Jasný bod putoval hostujícímu družstvu. Světlým momentem druhého náhozu domácích se stal Lekeš, který vyhrál všechny 4 dráhy a shodil 600 kuželek. Valtr si proti němu ani neškrtl.
 
Domácí měli pořád šanci zápas zvrátit na svoji stranu. I když Mrlík perfektně odstartoval, snažil se a bojoval, nad Hažvou se mu nakonec uspět nepodařilo. Gorecký, proti němuž byl nasazený Dvořák (poté střídaný Rusínem) předvedl skvělý výkon, díky kterému se stal nejen nejlepším domácím hráčem, ale také nejlepším hráčem celého utkání. Na tváři bychom mu úsměv ale hledali marně. Jeho 642 shozených kuželek na remizu nestačilo. Ta domácímu týmu zůstala vzdálená o 11 kuželek.
 
Hosté si z Luhačovic odváželi důležitou dvoubodovou výhru. Nutno uznat, že Praha chytila příležitosti za pačesy. Od začátku jarní části zatím neprohrála. Pro domácí tým nastává těžká situace, která ale není neovlivnitelná. K dobru je stále 6 zápasů. Tabulka je vyrovnaná, každé malé zaváhání je pro týmy nebezpečné. Nikdo nemá nic jisté, proto není třeba klesat na mysli.
 
Zodpovědnost do svých rukou by měli vzít nejen hráči, ale také ti, kteří mají pravomoc přímo ovlivnit průběh zápasu. Je velmi smutné sledovat prestižní soutěž, ze které se neprofesionálním vystupováním stává fraška.
 
Další zápas Luhačovice odehrají v sobotu 29. 02. 2020, v 16:30 na kuželně v Rakovicích.
K. K.   

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer