19. 04. 2020 - Sezóna 2019/2020 ukončena - veškeré výsledky anulovány. 

Děkujeme všem fanouškům a příznivcům Luhačovských kuželek. Těšíme se na vás ve zdraví v nové sezóně!

 
 

Aktuální výsledky 29.02.2020

 

Poslední únorová sobota patřila 17. kolu Interligy. V pozdním odpoledni přijelo družstvo z Luhačovic poměřit své síly proti slovenskému soupeři na kuželnu do Rakovic.  

V prvním náhozu se na dráhu postavil Molek, který nestačil na dorostence Magalu Š., jež těžil zejména z poslední dráhy, na které Molek zbytečně ztratil. Chybělo mu 6 kuželek k výhře. Markus sice první dvě dráhy soupeři Vargovi lehce daroval, ale na 3. a 4. dráze už nezaváhal.  Jeho 639 shozených kuželek zajistilo bod pro Luhačovice a zisk ocenění nejen nejlepšího hráče Luhačovic tohoto kola, ale také nejlepšího hráče celého zápasu.
 
Goreckého kuželna v Rakovicích slušně potrápila. Od výhry nad Magalou P., ho dělilo 7 kuželek. Těsnějšího výsledku dosáhl Juřík, který svým výkonem 618 shozených kuželek mile překvapil. Při posledních hodech byla ale silnější nervozita, díky které svůj výkon nebyl schopen dotáhnout do konce a jediná kuželka ho odřízla od výhry a zisku bodu. Jeho soupeř Bielík, jež se stal nejlepším domácím hráčem tohoto kola, shodil 619 kuželek.  
 
Při třetím náhozu se celý tým Luhačovic doslova modlil, aby se k němu štěstí konečně přiklonilo. Lekeš dokázal znejistit svou hrou Šintála, jindy pevného v kramflecích. I když byl výsledek opět těsný, Lekešovi se soupeře skolit nepodařilo. Družstvu ale přinesl dva cenné dílčí body.  Ty také získal Mrlík, který se se svou odhodlaností postavil proti Ivančíkovi, shodil 596 kolků a získal bod. Luhačovský Sokol si tímto zajistil alespoň remízu.  
 
Vzhledem ke skutečnosti, že se pro hostující z Luhačovic jednalo o téměř jasně vyhraný zápas, remíza uspokojující není. Utkání bylo ze strany Luhačovjanů negativně ovlivněno zbytečnými výpadky jednotlivých hráčů v průběhu hry, které se s úspěchem opravdu nescházely. 
 
Další šanci na zisk bodů mají Luhačovice v sobotu 07. 03. 2020, kdy ve 14:00 vyzvou na domácí půdě úřadující mistry z České Třebové. Tak přijďte fandit.  
K. K.

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer