19. 04. 2020 - Sezóna 2019/2020 ukončena - veškeré výsledky anulovány. 

Děkujeme všem fanouškům a příznivcům Luhačovských kuželek. Těšíme se na vás ve zdraví v nové sezóně!

 
 

Aktuální výsledky 07.03.2020

 

O tom, jak lehce jde v Luhačovicích bodovat, by mohla vyprávět Česká Třebová, která si po sobotním zápase 18. kola Interligy veze z Luhačovské kuželny dva body.
 
Zápas ve 14:00 zahájil Markus, proti němuž se postavil Ruml. Markus shodil 602 kuželek a získal tak ocenění nejlepšího domácího hráče utkání. Jeho svědomitý výkon byl zároveň posledním výkonem se ziskem bodu, kterým se domácím proti hostům podařilo uhrát. Molek již po několikáté nezvládl udržet výkonnost na všech drahách a zbytečně chyboval. I přes to, že Dobešovi kuželna v Luhačovicích herně nesedla, výkon Molka mu bod pro Třebovou pojistil.
 
Juřík v druhém náhozu nestačil na Topiče, který si přijel odehrát svůj standard. Pro Juříka se stala kamenem úrazu druhá dráha. I když se snažil a po fiasku se oklepal, Topiče už nedohnal. Ani Lekešovi se tentokrát nedařilo podle představ. Nadějný začátek bohužel pohřbil nedotažený výkon na posledních dvou drahách, na kterých soupeř urval co se dalo. Lekešovi k porážce Havrana chybělo 10 kuželek. Třebová mohla slavit další lehce získané body.
 
Podceněný zápas ze strany domácích nezachránil ani Mrlík, který se potkal ve dvojici s Bínou. Bína i v Luhačovicích potvrdil svoji aktuální formu a nedal Mrlíkovi šanci. Oprávněně se stal nejlepším hráčem hostujícího týmu i nejlepším hráčem celého utkání. Poslední kapkou byl smolný výkon Goreckého, kterému se pod rukama pokazilo snad všechno, co mohlo. 592 shozených kuželek na Jirouška opravdu nestačilo.
 
A tak bylo dobojováno. Úřadující český mistr odjížděl s úsměvem na rtech a Luhačovským zůstala jen hořká pachuť nedosažené výhry. Není nutné propírat kdo za co může. Zpytovat svědomí by měl každý hráč sám za sebe. Důležitou součástí je i atmosféra v týmu a to, aby se nepřiměřená negativita nepřenášela do vývoje hry. Poté i se svědomitou přípravou mohou hráči předvádět výkony, na které bude radost se dívat. 
 
19. kolo Interligy se odehraje 14. 03., v 14:00 na kuželně v Sučanech. Tak hodně štěstí! 
K. K.
 
Aktualizace k 10. 03. 2020 - Zápas v Sučanech se odkládá. Vzhledem k situaci šíření nákazy COVID-19 se na základě rozhodnutí Ústředního krizového štábu Slovenské republiky od 10. 03. 2020 do 23. 03. 2020 plošně zakazuje pořádat kulturní, sportovní, mimoškolní nebo jiné společenské události. 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer